(0) |
Готуйте корисні страви за допомогою блендера Panasonic MX-MG5451. Завдяки міцним ножам та потужній циркуляції за технологією V&M легко приготувати холодні фруктові десерти, корисні смузі та інші страви.
| Комплектация | Блендер Чаша для блендера Мельничка для сухих продуктов Лопатка для смешивания Инструкция с эксплуатации Гарантийный талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.6 х 18.8 х 21 см |
| Вага | 3.6 кг |
| Вага в упаковці | 4.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 25 х 35 см |
| Потужність, Вт | 800 |
| Об'єм, л | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 2000 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 50 мл |
| Насадки | Млинок |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 11000 |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.