(0) |
Потужний мотор 450 Вт гарантує якісне подрібнення інгредієнтів. Просте рішення для приготування смачних смузі вранці, а також змішування соусів і колення льоду.
Ударостійкий пластиковий глечик
Укріплення пластикові стінки 1 л глечика захищені від ушкоджень.
Ніж із неіржавкої сталі з чотирма зазубреними лезами для ефективного подрібнення й змішування. Завдяки новому дизайну лезо подрібнює й нарізає м'які та тверді інгредієнти для приготування чудових смузі та соусів для всієї родини.
| Комплектация | Блендер Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.4 x 18.9 x 17.4 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Вага в упаковці | 4.15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.3 x 30.1 x 19.6 см |
| Потужність, Вт | 450 |
| Об'єм, л | 1.5 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 50 мл |
| Насадки | Міні-подрібнювач |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Країна виробник | Китай (Тайвань) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.