(0) |
Заглибний блендер ERGO EHB 7500 забезпечить своєму власникові комфорт і задоволення від кожної хвилини перебування на кухні. Універсальний і практичний інструмент чудово впорається зі своїми завданнями: натерти, подрібнити, перемолоти, змішати або збити продукти.
Завдяки заглибній конструкції блендер ERGO EHB 7500 — універсальний кухонний прилад, який має широкий спектр функцій. Металева насадка дає змогу занурювати блендер навіть у кипляче середовище для приготування, наприклад, крем-супів. Віночок для збивання допоможе приготувати ніжний омлет або збити тісто. Об'ємна чаша і два металеві диски для подрібнення та шаткування допоможуть швидко обробити практично будь-які м'які й тверді продукти.
Потужність ERGO EHB 7500 становить 1000 Вт, що дає змогу змішати, натерти або подрібнити різноманітні продукти за лічені секунди. Водночас прилад не займає багато місця і важить усього 2.05 кг. Оптимальний розмір основної чаші 1700 мл і мірної ємності 600 мл дає змогу використовувати достатню кількість продуктів, щоб приготувати їжу для великої компанії.
ERGO EHB 7500 працює в мультишвидкісному і турборежимі. Вибравши потрібний, можна швидко та легко подрібнити, збити або змішати продукти, не втрачаючи водночас зайвого часу й електроенергії. Ергономічна ручка з покриттям Silk Touch не ковзає в руці, ємності, диски й ножі зручно мити. Техніка слугуватиме довго й ефективно. Свідченням цього є дворічна гарантія, яка поширюється на продукцію.
| Комплектация | Блендер Насадка-віночок 2 диски для подрібнення і шаткування Ніж-подрібнювач Чаша з кришкою Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 24.8 х 17.7 см |
| Вага | 1.93 кг |
| Вага в упаковці | 2.05 кг |
| Країна реєстрації бренду | Кіпр |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 24.8 х 23 см |
| Додаткові характеристики | Ручка з покриттям Silk Touch |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 1700 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач Шаткування |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 15000 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.