(0) |
Russell Hobbs — легендарний британський бренд дрібної побутової техніки для дому та кухні з історією понад 65 років.
Стаціонарний блендер із лінійки Matte Black стане вашим незамінним помічником на кухні. З ним ви з легкістю приготуєте улюблені смузі, коктейлі, крем-супи, фруктові та овочеві пюре, суміші для дитячого харчування.
Блендер має 2 швидкості та режим "пульс" для швидкого приготування різних продуктів. Потужність приладу 650 Вт. Ножі блендера виготовлено з неіржавкої сталі.
Скляна чаша має знімну кришку, яка дає змогу додавати продукти прямо під час роботи приладу. Місткість чаші становить 1,5 л, прекрасно підійде для ситуацій, коли потрібно приготувати велику порцію продуктів.
Завдяки стильному дизайну в чорному матовому кольорі стаціонарний блендер Matte Black стане окрасою інтер'єру вашої кухні. Пластикові деталі приладу без вмісту бісфенолу А, а отже, вони повністю безпечні для використання.
Гарантія на прилад 2 роки + 1 за умови реєстрації на сайті виробника.
| Комплектация | Блендер Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.5 х 18.2 х 17.8 см |
| Вага | 3.7 кг |
| Вага в упаковці | 4.372 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.4 х 27.5 х 22.5 см |
| Додаткові характеристики | Стаціонарний блендер з ультрачорним матовим покриттям Об'єм скляного глечика 1.5 літра 2 налаштування швидкості + режим Пульс Чотирикутне лезо з міцної неіржавкої сталі Знімні леза для легкого очищення Знімна кришка із заглушкою для зручного додавання інгредієнтів Захисний замок на корпусі Нековзні ніжки Відсік для зберігання шнура |
| Потужність, Вт | 650 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Кількість обертів на хвилину | 20000 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.