(0) |
SENCOR — компанія з виробництва побутової електроніки, заснована наприкінці 1960-х років у Японії й отримала престижний статус у сфері аудіотехнологій. На початку 1990-х років, коли марка SENCOR стала європейською, значно збільшився асортимент продукції компанії. SENCOR — це марка, що пов'язує традиційні японські ультрасучасні технології з новітніми тенденціями комфортного способу життя, якими рухає емоційність, індивідуальність і прагнення до розваг. Компанія славиться своїм широким асортиментом продукції, дизайном, інноваціями та ввічливістю.
Особливості:
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 х 20 х 21 см |
| Вага | 1.9 кг |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 21.5 х 22 см |
| Потужність, Вт | 800 |
| Місткість склянки | 1000 мл |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.