(0) |
| Комплектация | Моторний блок (Type: HB701AI) Металева блендерна ніжка з гострими ножами з неіржавкої сталі Насадка-подрібнювач на 350 мл (Type: НС) Мірний стаканчик шкалою на 600 мл |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 5.5 х 5.5 см |
| Вага | 0.81 кг |
| Вага в упаковці | 1.72 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18.7 x 26.1 x 27.6 см |
| Додаткові характеристики | Моторний блок із системою EasyClick Plus та технологією SmartSpeed Металева блендерна ніжка виготовлена за технологією PowerBell VPlus та SplashControl |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Об'єм, л | 0.35 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 350 мл |
| Насадки | Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.