(0) |
Подрібнювач на 500 мл
Подрібнює м'ясо, твердий сир, горіхи, трави та моркву за лічені секунди.
Склянка об'ємом 600 мл із пластику без бісфенолу А
Пластикова склянка на 600 мл не містить бісфенолу А та має позначки як в унціях, так і в мілілітрах.
Технологія SPLASHControl
Запобігає розбризкування — щоб тримати вас і вашу кухню чистими.
Система EasyClick
Дві кнопки, один рух – швидко та легко змінюйте будь-які насадки EasyClick.
Вінчик
Легко збиває або збовтує яйця, вершки та повітряні десерти як на низькій, так і на високій швидкості.
Потужний двигун 600 W
Для швидкого й легкого приготування.
Надміцні леза з нержавіючої сталі
Надміцні леза з нержавіючої сталі розташовані під кутом у протилежних напрямках, що гарантує оптимальні результати подрібнення та зменшує всмоктування.
Зручне тримання
Вам буде дуже зручно, легко й надійно триматися за ручку, що не вислизає, — навіть на максимальній швидкості.
Деталі можна мити у посудомийній машині
Декілька простих рухів — і ви дуже легко та швидко розберете цей прилад, щоб покласти знімні деталі в посудомийну машину.
Готуйте смачні соуси разом з блендером Braun Multiquick 5 MQ535 Sauce!
Зручний і легкий блендер Braun Multiquick 5 MQ 535 Baby дозволить вам готує смачні соуси і супи-пюре для всієї вашої сім'ї. Блендер має запатентовану занурювальну частина, форма якої повторює форму «дзвони» — що дуже спрощує його використання. Контроль швидкості, вбудований в даний прилад — дозволить вам одним лише дотиком до кнопки створювати шедеври. Для особливо твердих інгредієнтів в блендері передбачена кнопка «турбо», яка прискорює процес перемелювання.
У високій склянці вам буде дуже легко готує будь-які соуси для страв. А подрібнювач — легко впорається з морквою та іншими овочами всього лише за кілька секунд. Різноманітні десерти — ви зможете збити спеціальними вінчик, що входять в набір.
Завдяки блендеру Braun Multiquick 5 MQ 535 Sauce ви зможете перевтілитися в справжнього кухаря, Який щодня готує нові і до неможливості смачні страви для своєї родини! Все найскладніше, довгий і неприємне — вас зробить блендер. А вам залишиться тільки почекати кілька хвилин — і насолодитися прекрасною вечерею в колі своєї родини.
Ви зможете готує різноманітні соуси, салати і навіть дитяче пюре — і радувати близьких домашньою їжею щодня! Готує стане неймовірно просто — і ви НЕ зможете вже відірватися від цього захоплюючого процесу. Обіди та вечері — стануть будь-яким часом для всієї вашої сім'ї. Дозвольте собі зануритися в океан нових смаків разом з блендером Multiquick 5 MQ 535 Sauce!
| Комплектация | Блендер Насадка-блендер Насадка-віночок Міні-подрібнювач Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 х 7 х 7 см |
| Вага | 1.152 кг |
| Вага в упаковці | 1.671 кг |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27.6 х 18.7 х 26.1 см |
| Додаткові характеристики | Турбо режим Технологія SPLASHControl Система EasyClick |
| Потужність, Вт | 600 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.