(0) |
Стаціонарний блендер BRAUN серії MultiQuick 9. Максимальна потужність моторного блока: 1200 Вт. Кількість швидкостей: регульоване. Колір: чорний/металік.
| Комплектация | Блендер Кухонний комбайн (2 л) Ніж для подрібнення Тертка велика Тертка дрібна Шатківниця велика Шатківниця дрібна Нарізання соломкою Насадка для картоплі фрі Мініподрібнювач (500 мл) Насадка-віночок для збивання Насадка для нарізки кубиками Мірний стакан Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 x 6.8 x 6.8 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 4.37 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26.1 x 33.6 x 36.2 см |
| Додаткові характеристики | Керування Smart Speed Інноваційна технологія Active Blade Захист від дітей |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Для пюре Мультиподрібнювач Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Країна виробник | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.