(0) |
Стаціонарний блендер Multiquick 7Х MQ7035 обладнаний технологією контролю швидкості Smart Speed — чим сильніше ви натискаєте на кнопку, тим вища швидкість. Акуратно натисніть регулятор швидкості, щоб прискорити заглибний блендер, відпустіть, щоб уповільнити його. Всі швидкості відтворюються натисненням однієї кнопки.
Технологія SPLASH Control
Запобігає розбризкуванню — щоб тримати вас і вашу кухню чистими.
Система EasyClick Plus
Швидше прикріплення насадок завдяки простим у використанні кнопкам і простому інтуїтивному дизайну.
Стакан
Пластиковий стакан на 600 мл не містить бісфенолу А й має позначки як в унціях, так і в мілілітрах.
Система POWER Bell Plus
Має розширену зону різання. Змішує цільні продукти за лічені секунди.
Технологія ACTIVE Blade
Перша у світі. Леза рухаються й угору, і вниз, подрібнюючи тверді інгредієнти. У 2.5 раза більше активної різальної поверхні.
Подрібнювач
Подрібнює м'ясо, твердий сир, горіхи, трави та моркву за лічені секунди.
Віночок
Легко збиває або збовтує яйця, вершки та повітряні десерти як на низькій, так і на високій швидкості.
| Комплектация | Блендер Подрібнювач (500 мл) Ніж для подрібнення Насадка віночок для збивання Мірний стакан Інструкція щодо експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 x 6.8 x 6.8 см |
| Вага | 0.86 кг |
| Вага в упаковці | 1.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18.7 х 26.1 х 27.6 см |
| Додаткові характеристики | Керування Smart Speed Технологія ActiveBlade Технологія Splash Control Система Power Bell Plus Система Easy Click Plus Захист від дітей |
| Потужність, Вт | 850 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Країна виробник | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.