(0) |
Компактний подрібнювач ARDESTO CHK-4001BR чорного кольору для швидкого подрібнення інгредієнтів і приготування різних соусів.
Подвійні ножі виготовлені з міцної й надійної неіржавкої сталі з титановим покриттям, яке забезпечує ідеальне заточення впродовж тривалого часу використання. Для зручності скляна чаша на 1 л дістала ручки та неслизьку прогумовану підставку. Двигун потужністю 400 Вт захищений від перегрівання.
| Комплектация | Подрібнювач Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 18.5 x 16 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Вага в упаковці | 1.86 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 17 х 18 см |
| Додаткові характеристики | Подвійні ножі з титановим покриттям |
| Потужність, Вт | 400 |
| Об'єм, л | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.