(0) |
Потужний мотор 600 Вт пускає в дію унікальний ніж із 4 лезами — 2 для нарізання й 2 для змішування, забезпечуючи швидке й дієве змішування. Чудове рішення для швидкого приготування соусів і фруктових коктейлів.
А нога з неіржавкої сталі дає змогу приготувати суп або соус безпосередньо в каструлі. Крім того, блендером можна керувати завдяки одного дотику. Якщо прибрати палець із кнопки живлення, блендер вимкнеться.
| Комплектация | Блендер Насадка-подрібнювач і чаша для нарізання овочів, м'яса та інших продуктів Насадка-віночок для збивання вершків або білків Насадка-блендер для змішування 0,7 л стакан для змішування з кришкою і нековзною підставкою |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6.4 x 39.7 x 7 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13.25 x 32 x 27 см |
| Додаткові характеристики | Система подрібнення з 4 лезами Нога зі сталі Стакан і чаша подрібнювача Віночок можна мити в посудомийній машині |
| Потужність, Вт | 600 |
| Місткість склянки | 700 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.