(0) |
| Комплектация | Подрібнювач Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 20.5 х 22 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Вага в упаковці | 2.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 21.5 х 23 см |
| Додаткові характеристики | Скляна чаша на 1.5л. Має силу для подрібнення: - м'яса - фруктів - овочів - продуктів інших видів - приготування пюре - дитячого харчування 4 титанові ножі для зменшення окислення Запобіжний механізм, що дає змогу зробити старт тільки у правильній позиції |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.