Блендер Philips HR3760/00 - завдяки технології ProBlend Ultra ви можете створювати неймовірну різноманітність смаків та текстур смузі та будь-яких інших страв 6 програм швидкого вибору та функція очищення, а також дроблення льоду. Цифровий дисплей з налаштуванням часу та швидкості.
Технологія ProBlend Ultra
Технологія ProBlend Ultra поєднує в собі 3 функції, спеціально призначені для спільної роботи для створення безмежного розмаїття смаків та текстур.
Миттєвий підбір із програмами для швидкого вибору
Програми швидкого вибору відображаються з налаштуваннями часу та швидкості, щоб ви розуміли тонкощі приготування за рецептами. Доступні програми: смузі, горіхова паста, десерт, суп, соус, дроблення льоду та очищення.
Глек великої ємності для всієї родини
Скляний глечик 2 літра з робочою ємністю 1,8 літра для приготування порцій на всю родину.
Зручне миття з функцією швидкого очищення
Активуйте функцію очищення, додавши трохи води та засоби для миття посуду - оцініть результат очищення вже через 2 хвилини. Режим очищення усуває навіть налиплі залишки інгредієнтів, такі як тісто для пирога та горіхова паста.
Поповніть свій репертуар рецептів із додатком NutriU
Встановіть та відкрийте для себе програму NutriU з більш ніж 200 ідеями про те, як приготувати ваші улюблені напої, страви та закуски за допомогою вашого нового блендера. Приготування страв здорового харчування має бути простим і одночасно розпалювати апетит до ще більшої кількості корисних страв у вашої родини. Ось чому програма NutriU пропонує безліч здорових альтернатив улюбленим стравам. Починаючи від корисних шоколадних десертів до основних страв, багатих на поживні речовини, ми створюємо рецепти, корисні для здоров'я, зі збереженням чудового смаку.
Знімні деталі можна мити в посудомийній машині
Усі знімні деталі можна мити в посудомийній машині. Леза ProBlend Ultra мають спеціальну конструкцію із захистом від потрапляння та застрягання інгредієнтів під лезами.
Леза ProBlend Ultra
Леза ProBlend Ultra мають унікальну зазубрену конструкцію для дроблення твердих інгредієнтів та їх розрізання для ідеальних результатів змішування.
Мотор ProBlend Ultra
Мотор ProBlend Ultra потужністю 1500 Вт забезпечує оптимальну швидкість змішування та циркуляцію всіх інгредієнтів.
Глечик ProBlend Ultra
Глечик ProBlend Ultra з унікальними ребрами керує потоком інгредієнтів, забезпечуючи рівномірне змішування.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 44.2 х 16.7 х 21.6 см |
| Вага | 4.58 кг |
| Вага в упаковці | 5.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27 х 29.3 х 38.5 см |
| Додаткові характеристики | Технології ProBlend Ultra, Quick Cleaning, Quick Select Сумісність з мобільним додатком NutriU Мотор ProBlend Ultra 1500 Вт забезпечує оптимальну швидкість Глечик ProBlend Ultra з унікальними ребрами для рівномірного змішування Технологія ProBlend Ultra поєднує у собі 3 функції |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм, л | 2 |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду Самоочищення |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.