(0) |
| Комплектация | Блендер Венчик с креплением Мерный стакан Инструкция |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 x 6 x 7 см |
| Вага | 0.79 кг |
| Вага в упаковці | 1.18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 x 12 x 16 см |
| Додаткові характеристики | PRO Blade - ножи особой формы из нержавеющей стали |
| Потужність, Вт | 800 |
| Об'єм, л | 0.6 |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Кількість обертів на хвилину | 1500 |
| Програми та функції | Для дитячого харчування Для смузі Спінювання |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.