(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.5 х 20.5 х 20 см |
| Вага | 3.98 кг |
| Вага в упаковці | 4.23 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 47.5 х 21.3 х 42.1 см |
| Потужність, Вт | 1250 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1750 мл |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.