(0) |
Блендер Ninja 3-в-1 з Auto-IQ поєднує в собі виняткову продуктивність і високу точність, що дасть змогу вам за лічені секунди збивати та змішувати будь-які інгредієнти.
5 програм Auto-iQ: суміш, максимальна суміш, нарізка, пюре та мікс
Швидко та легко створюйте все, від крижаних коктейлів, заморожених напоїв, молочних коктейлів, соусів, хумусу, салатів, сальси, тіста та багато чого іншого.
У комплекті насадки для найрізноманітніших операцій із приготування, змішування, подрібнення й екстракції.
| Комплектация | Блендер Глечик Набір лез Кришка з носиком Sip&Seal® Складання лез для екстрактора Pro Стакан Реверсивний диск для нарізання/натирання Дисковий адаптер Миска для кухонного комбайна Кришка завантажувального жолоба зі штовхачем Вузол леза для тіста Різальний ніж Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 48 х 25.5 х 19 см |
| Вага | 4.34 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 42 х 28 см |
| Додаткові характеристики | Матеріал ніжки блендера: гумовий присосок Технологія Auto-iQ |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Місткість склянки | 2100 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 700 мл |
| Насадки | Гак для замішування тіста Для пюре Міні-подрібнювач |
| Кількість обертів на хвилину | 20000 |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.