(0) |
Стаціонарний блендер ERGO EHB 7000 — простий та функціональний кухонний пристрій. Він робить процес приготування комфортним і приємним. Потужний блендер прискорює процес готування й чудово справляється зі своїми завданнями: подрібнити, перемолоти, змішати або збити продукти.
Стаціонарний блендер виконує безліч функцій: за допомогою віночка можна змішувати рідини, збивати ніжний омлет або тісто. Металева насадка дасть змогу приготувати крем-суп, її можна занурювати в окріп. У закритій чаші зручно й безпечно подрібнити практично будь-які тверді продукти.
Потужність ERGO EHB 7000 становить 1000 Вт, що дає змогу змішати або подрібнити різноманітні продукти в кілька секунд. Водночас прилад не займає багато місця й важить усього 1,5 кг. Оптимальний розмір основної чаші 500 мл і мірної ємності 600 мл дає змогу використовувати кількість продуктів, якої досить, щоб приготувати їжу для всієї родини.
ERGO EHB 7000 працює в мультишвидкісному та турборежимі. Вибравши потрібний, можна швидко та легко подрібнити, збити або змішати продукти, не втрачаючи водночас зайвого часу й електроенергії. Ергономічна ручка з покриттям Silk Touch не ковзає в руці, ємності та ножі зручно мити. Техніка слугуватиме довго й ефективно. Свідченням цього є дворічна гарантія, яка поширюється на продукцію.
| Комплектация | Блендер Насадка-віночок Ніж-подрібнювач Чаша з кришкою Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 23 х 14 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Кіпр |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 23 х 23 см |
| Додаткові характеристики | Ручка з покриттям Silk Touch |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 15000 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.