(0) |
| Комплектация | Чаша для змішування місткістю 1500 мл, з кришкою |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2 х 18 х 16.6 см |
| Вага | 2.1 кг |
| Вага в упаковці | 2.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 19 х 17.6 см |
| Потужність, Вт | 400 |
| Місткість міні-подрібнювача | 1500 мл |
| Кількість обертів на хвилину | 15000 |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.