(0) |
Немає нічого кращого, ніж приготувати справжні домашні страви. Приготування супів і смузі стає вкрай простим заняттям за допомогою суповарки-блендера Russell Hobbs 21480-56.
Суповарка-блендер має у своїй основі нагрівальний елемент, вибір із восьми програм, або ручне керування. Це дасть змогу вам зранку приготувати освіжні й підбадьорливі смузі за допомогою функції блендера, а вдень або ввечері — дуже смачні супи, використовуючи подвійний функціонал: термічної обробки продуктів і змішування. Приготування супів відбувається у два етапи: безпосередньо термічна обробка інгредієнтів і цикл змішування. Немає потреби готувати в каструлі або сковороді, чекати поки продукт охолоне, пересипати інгредієнти. Суповарка-блендер вкрай проста у використанні. Просто виберіть потрібну програму й натисніть кнопку "старт". Стильний блендер може готувати до 1,75 літра холодних інгредієнтів або до 1,4 літра гарячих супів.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 х 27.2 х 27.3 см |
| Вага в упаковці | 3.57 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45 х 35 х 35 см |
| Додаткові характеристики | Режим "Пульс" Підтримання температури Блокування на кришці Кількість автоматичних програм 8 Місткість 1.75 л для холодних інгредієнтів, 1.4 л для супів (на 4 порції) Глечик блендера з нержавіючої сталі та знімною кришкою для додавання інгредієнтів Програми приготування: Традиційний суп Крем-суп (суп-пюре) Соуси Варіння/приготування на парі |
| Потужність, Вт | 400 |
| Місткість склянки | 1750 мл |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.