(0) |
| Комплектация | Блендер Чаша 0.9 л із матеріалу «тритан» (PCTG) Місткість 0.6 л для зберігання свіжих напоїв (смузі) 2 шт Ємність 0.3 л для зберігання свіжих напоїв (смузі) 2 шт Млин для кави та трав Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 26 х 32.5 см |
| Вага | 5.45 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 х 27.4 х 34.2 см |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 900 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | Дві ємності 600 мл. та 300 мл. мл |
| Програми та функції | Для дитячого харчування Для смузі |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.