(0) |
Блендер Gorenje B800RL обладнаний лезами з неіржавкої сталі, здатними подрібнювати найміцніші продукти: горіхи, лід, зерна та ін. Доступні 5 рівнів потужності, для швидкого подрібнення або акуратного збивання.
Для змішування продуктів, блендер забезпечений скляною чашею 1,8 л. Потужний 800 Вт електродвигун легко справляється з навантаженнями, і здатний працювати в режимі максимальної потужності впродовж тривалого часу.
Стаціонарна конструкція блендера спрощує приготування мусів і смузі, зручна ручка дасть змогу безпечно тримати стакан.
| Комплектация | Блендер Мірний стаканчик Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.5 x 22 x 19.5 см |
| Вага | 4.1 кг |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.5 x 40 x 24 см |
| Додаткові характеристики | Скляна чаша Регулювання потужності |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Місткість склянки | 1800 мл |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.