(0) |
Блендер ROTEX RTB410-W — це найкращий домашній помічник. З його допомогою можна швидко приготувати безліч смачних страв і напоїв, які також відзначаються своєю корисністю.
RTB410-W від компанії Rotex потужністю 450 Вт із 2 швидкісними режимами роботи.
| Комплектация | Блендер Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 8 х 6 см |
| Вага | 0.56 кг |
| Вага в упаковці | 0.64 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 х 8.5 х 6.5 см |
| Додаткові характеристики | Ручка з петлею для підвішування |
| Потужність, Вт | 450 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал ніжки блендера | Пластик |
| Кількість обертів на хвилину | 8000 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.