(0) |
| Комплектация | Блендер Глечик Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5 х 17.8 х 20 см |
| Вага | 1.38 кг |
| Вага в упаковці | 1.78 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 39 х 20 см |
| Додаткові характеристики | Імпульсний режим |
| Потужність, Вт | 500 |
| Об'єм, л | 1.5 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Додаткові ємності | Чаша подрібнювача |
| Програми та функції | Для дитячого харчування Для смузі Самоочищення Спінювання |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.