(0) |
Блендер MG-647 дасть вам урізноманітнити ваше меню і приготувати новий кулінарний шедевр. Потужність блендера становить 800 Вт, що забезпечує безшумну ефективну роботу упродовж тривалого часу. Заглибна частина виготовлена з неіржавкої сталі — запорука стійкості до зношування й довговічності.
Блендер може працювати на 13 швидкостях, що плавно перемикаються. Перемикач міститься на ручці приладу, що дуже зручно. До комплекту входить пластиковамірна склянка. Ці властивості в поєднанні з компактним дизайном роблять блендер незамінним помічником на вашій кухні.
| Комплектация | Блендер Стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.5 х 5.5 х 5.5 см |
| Вага | 0.75 кг |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 16 х 12 см |
| Додаткові характеристики | Ергономічне руків'я з покриттям SOFT TOUCH Ніжка та ножі блендера з неіржавкої сталі |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.