(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 х 26 х 14 см |
| Вага | 1.49 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 38 х 52 см |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 800 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 450 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач Насадка-міксер із двома вінчиками |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Спортивна пляшка Стакан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.