(0) |
Стаціонарний блендер із чашею 22250-56 серії Explore від легендарного британського бренда Russell Hobbs позбавить вас зайвого безладу та клопоту, які можуть виникнути під час змішування інгредієнтів звичайним занурювальним блендером. Ця модель допоможе в приготуванні смачних супів, різноманітних пюре, корисних овочевих і ягідних смузі, а також дитячого харчування, соусів і безлічі інших рецептів.
А головне, цей блендер неймовірно простий у використанні, навіть простіше, ніж ви можете уявити, тому що все, що вам необхідно зробити, — це просто провернути диск, і робота зроблена.
2 швидкісні режими роботи й імпульсний режим з інтуїтивно зрозумілим керуванням забезпечують легкість експлуатації.
Блендер також забезпечений місткою чашею місткістю 1. 5 літра з кришкою зі знімним ковпачком для додавання інгредієнтів прямо в процесі змішування.
До того ж, всі деталі можна мити в посудомийній машині.
| Комплектация | Блендер Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.1 х 19.5 х 15.3 см |
| Вага | 1.745 кг |
| Вага в упаковці | 2.146 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37.4 х 22.2 х 18.6 см |
| Додаткові характеристики | Імпульсний режим роботи Кришка зі знімним ковпачком для додавання інгредієнтів прямо в процесі змішування |
| Потужність, Вт | 500 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Матеріал ніжки блендера | Пластик |
| Кількість обертів на хвилину | 24000 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.