(0) |
| Комплектация | Блендер Насадка кухонний комбайн XL на 2 л з додатковими насадками - металевий ніж для подрібнення - гак для замішування тіста - тертка-шатківниця - велика тертка-шатківниця - дрібна тертка, велика тертка - насадка для жульєна - насадка для нарізання картоплі "Фрі" Насадка-подрібнювач на 0.5 л з додатковим ножем для коління льоду. Насадка для пюре Віночок для збивання Мірний стаканчик |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41 x 6.8 х 6.8 см |
| Вага | 0.999 кг |
| Вага в упаковці | 3.46 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.6 х 26.1 x 47.6 см |
| Додаткові характеристики | Розширений SmartSpeed Моторний блок із системою EasyClick Plus Металева блендерна ніжка з гострими ножами з неіржавкої сталі, виготовлена за технологією ActiveBlade, PowerBell Plus та SplashControl |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Велика тертка Вінчик для збивання Гак для замішування тіста Для пюре Дрібна тертка Міні-подрібнювач Шаткування |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Програми та функції | Коління льоду Спінювання |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Напруга, В | мережа 220 В |
| Країна виробник | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.