(0) |
Блендер ESPERANZA EKM030 — ідеально підходить не тільки для приготування супів, дитячого харчування, соусів, коктейлів та інших страв, а й допомагає відновити сили й енергію.
Блендер ESPERANZA має вигляд привабливо та стильно на будь-якій кухні!
| Комплектация | Блендер Міні-подрібнювач Чаша 800 мл Чаша 500 мл Шліфувальна чаша 350 мл Кришка: 3 шт Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 х 23 х 12.5 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41 х 24.3 х 14 см |
| Додаткові характеристики | Набір з ножем з шістьма лезами для змішування Набір з ножем з двома лезами для подрібнення Леза з неіржавкої сталі |
| Потужність, Вт | 700 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Місткість склянки | 800 / 500 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 350 мл |
| Насадки | Міні-подрібнювач |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.