(0) |
Електричний універсальний подрібнювач – потужний помічник, який подрібнює, ріже, перемішує та робить пюре із продуктів. Блендер підходить для приготування та запікання різних страв, нарізки зелені для салату, подрібнення горіхів та перетворення фруктів на корисні смузі. Завдяки потужності 500 Вт та чотирьом ножам з нержавіючої сталі всі інгредієнти точно нарізаються та збираються у скляний контейнер об'ємом 1,2 л. Сучасний дизайн та зручний розмір роблять цей потужний кухонний комбайн незамінним на кожній кухні.
| Комплектация | Подрібнювач Скляний контейнер Леза з нержавіючої сталі - 4 шт. |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 16 х 16 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Вага в упаковці | 1.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 17 х 17 см |
| Додаткові характеристики | Нековзна підставка Леза з нержавіючої сталі - 4 шт |
| Потужність, Вт | 500 |
| Об'єм, л | 1.2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 1200 мл |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Пластик Скло |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.