(0) |
| Комплектация | Блендер Подрібнювач Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 19 х 15.5 х 21.5 см |
| Вага | 1.64 кг |
| Вага в упаковці | 2.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Подрібнювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 x 20 x 27.5 см |
| Потужність, Вт | 500 |
| Об'єм, л | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 1000 мл |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Програми та функції | Для дитячого харчування |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Скло |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.