(0) |
| Комплектация | Блендер Мірний стакан Лопатка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 53.8 x 29.1 x 26.5 см |
| Вага | 4.1 кг |
| Вага в упаковці | 5.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 56.5 x 30.9 x 55.4 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології Flip & Juice™ Технологія ProBlend Ultra Сік з м'якоттю та без з технологією Flip & Juice Мотор ProBlend Ultra для оптимального змішування Форма глека ProBlend Ultra запобігає прилипанню інгредієнтів до стінок Леза ProBlend Ultra для оптимальної текстури Додаток NutriU з рецептами та джерелами натхнення Знімні частини 8 встановлених програм |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм, л | 2 |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Резина |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду Самоочищення |
| Матеріал чаші / склянки | Тритан |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.