(0) |
Особливості:
| Комплектация | Блендер Стакан з кришкою (800 мл) Насадка для збивання з двома віночками Мініподрібнювач (1250 мл) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.3 х 21.5 х 14.5 см |
| Вага | 1.9 кг |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45 х 22.5 х 16 см |
| Додаткові характеристики | Технологія TITANIUM QuadBlad (тихий двигун постійного струму) |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 800 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 1250 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 13500 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.