(0) |
Високошвидкісний блендер Tefal PerfectMix + BL871D31 – незамінний помічник на кухні. Технологія лез Powelix (6 лез з нержавіючої сталі) забезпечує приготування сумішей бездоганної текстури щоразу, навіть із найтвердіших інгредієнтів. 6 лез з нержавіючої сталі одночасно обертаються у трьох різних напрямках – для ідеального подрібнення!
Більше рецептів
Безплатна програма Tefal пропонує понад 200 рецептів, а також наш ексклюзивний сервіс Perfect Mix для пошуку нових смачних поєднань інгредієнтів.
Легке очищення
Завдяки програмі Auto-Clean очищення блендера - дуже легке та швидке. Щоб запустити програму потрібна лише невелика кількість води й натискання кнопки. А леза, що легко знімаються, і скляна чаша, яку можна мити в посудомийній машині, спрощують догляд ще більше.
Універсальний і потужний
Двигун потужністю 1200 Вт забезпечує потужне змішування зі швидкістю до 28 000 обертів на хвилину - ідеально підходить для смузі, коктейлів, мигдального порошку та для багатьох інших рецептів.
2-літрова чаша з термостійкого скла
Універсальна скляна чаша об'ємом 2 л ідеально підходить для будь-якої нагоди завдяки високоякісному термостійкому склу для змішування як гарячих, так і холодних страв.
Простота використання
У вас під рукою прості автоматичні опції для смузі, подрібнення льоду або автоматичного очищення завдяки інтерфейсу із сенсорним екраном, а також регулюванню швидкості та імпульсному режиму для ідеальних результатів.
Преміальний дизайн та матеріали
Відкрийте для себе високошвидкісний блендер, виготовлений із високоякісних матеріалів, з високоякісною скляною чашею, оздобленням з металу та елегантною сенсорною панеллю для інтуїтивно зрозумілого використання.
Максимальна надійність
Вбудована система повітряного охолодження забезпечує інтенсивне змішування без перегріву, міцний корпус з нержавіючої сталі, розрахований на тривалий термін служби, та чотири присоски на основі забезпечують повну стійкість.
| Комплектация | Блендер Кришка з мірною склянкою Лопатка для змішування та трамбування Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 x 19.2 x 40.6 см |
| Вага | 4.35 кг |
| Вага в упаковці | 5.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.6 x 22.6 x 30.4 см |
| Додаткові характеристики | Air Cooling – система охолодження двигуна |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Об'єм, л | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 2000 мл |
| Кількість обертів на хвилину | 28000 |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду Самоочищення |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.