(0) |
| Комплектация | Блендер Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.5 х 7.5 х 7.5 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Вага в упаковці | 0.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37.5 х 8.5 х 8.5 см |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 700 мл |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 16000 |
| Матеріал чаші / склянки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.