(0) |
| Комплектация | Блендер Вінчик Насадка для пюре Мірний стакан Чопер |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 2.06 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 26 х 16 см |
| Додаткові характеристики | Найкраще змішування завдяки унікальній технології TruFlow Ножі з нержавіючої сталі Довжина кабелю живлення: 1.5 м |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 700 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 700 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Для пюре Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.