(0) |
Надпотужний блендер Nutri Boost 23180-56 від Russell Hobbs здатний подрібнювати будь-які продукти майже до "молекулярного" рівня! Учені довели, що вітаміни та мінерали з перетертих у такий спосіб фруктів і овочів організм засвоює вдесятеро ліпше!
Швидкість блендера становить 22000 обертів за хвилину — і є одним з найпотужніших показників на ринку у своєму класі.
Блендер має зазубрений ніж, який стане в пригоді для подрібнення кавових зерен або горіхів. Блендером також можна накришити пармезан та інші тверді сорти сиру. З огляду на всі ці переваги завдяки одному приладу можна приготувати безліч різноманітних страв: корисні фруктові коктейлі, супи, смузі, детокс-коктейлі, соуси й багато іншого. Ідеальний для приготування дитячих супів-пюре під час уведення прикорму малюкам першого року життя.
До комплекту блендера входять 3 великі (700 мл) і дві маленькі (350 мл) ємності, ніж для подрібнення й ніж для змішування, 2 кільця для губ, 2 зручні кришечки для вживання на ходу, 2 кришечки для зберігання й одна шейкер-кришечка. Усі ці деталі можна мити в посудомийці.
Блендер Nutri Boost — це незамінний прилад для здорового харчування всієї родини!
| Комплектация | База 3 склянки по 700 мл 2 склянки по 350 мл Ніж для блендера Ніж для подрібнювача 2 кришки з отвором для пиття, який закривається 2 суцільні кришки Кришка з отворами 2 кільця для губ Інструкція щодо експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 15 х 15 см |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 3.61 кг |
| Тип | Фітнес-блендер |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.5 х 30 х 24.6 см |
| Додаткові характеристики | Деталі можна мити в посудомийній машині |
| Потужність, Вт | 700 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 700 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 350 мл |
| Насадки | Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 22000 |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал корпуса | Метал |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.