(0) |
Жодна кухня не обійдеться без якісного стаціонарного блендера з чашею. Маючи два режими швидкості й імпульсний режим, ножі з неіржавкої сталі, стаціонарний блендер із чашею Desire чудово підійде для змішування різних продуктів і приготування супів і соусів.
Привабливе оздоблення червоним кольором із чорними акцентами зробить блендер безсумнівною деталлю будь-якого сучасного інтер'єру кухні.
| Комплектация | Прилад Ковпачок Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.8 x 18.2 x 41.5 см |
| Вага | 3.8 кг |
| Вага в упаковці | 4.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27.5 x 22.5 x 38.4 см |
| Додаткові характеристики | Режим пульс |
| Потужність, Вт | 650 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Кількість обертів на хвилину | 20000 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.