(0) |
Заглибний блендер 3 в 1 з нової лінійки Desire від легендарного британського бренда Russell Hobbs — ідеальне поєднання функціональності та продуктивності.
| Комплектация | Прилад Стакан Віночок Подрібнювач Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.3 x 8.9 x 6.4 см |
| Вага | 1.464 кг |
| Вага в упаковці | 1.82 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.5 x 17 x 24.6 см |
| Додаткові характеристики | Швидкість 12000 обертів/хвилину Стакан можна мити у посудомийній машині |
| Потужність, Вт | 500 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 500 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Кількість обертів на хвилину | 14000 |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Матеріал корпуса | Пластик |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.