(0) |
| Комплектация | Блендер Мірний стакан |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 0.984 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | Заглибний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 х 15 х 9 см |
| Додаткові характеристики | ECO-пластик BPA FREE Ножі з нержавіючої сталі Довжина шнура: 1.2 м |
| Потужність, Вт | 400 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 600 мл |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.