(0) |
Стаціонарна модель із потужним двигуном 800 Вт і місткою чашею 1,5 літра. Користувач може отримати все, що завгодно — від коктейлів, смузі до ніжних паштетів або подрібнених продуктів.
На контейнер нанесена градуйована шкала — чітка розмітка дає змогу точно дотримуватися рецептури. Вибір швидкостей — 3 різних за інтенсивністю та імпульсна, щоб за короткий час швидко змішати продукти.
| Комплектация | Блендер Мірний стаканчик Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.5 x 21 x 14 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Вага в упаковці | 2.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40.5 x 23 x 16.3 см |
| Додаткові характеристики | 4-лопатеве лезо Плоска панель керування |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 1500 мл |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.