(0) |
Оптимальне подрібнення з лезами TruFlow®
Чотири леза TruFlow® з нержавкої сталі спеціально розроблені, щоб створювати потужне завихрення, що оптимізує процес подрібнення й дає найкращий результат.
Потужний мотор 800 Вт
Потужний мотор із легкістю подрібнює м'які та тверді інгредієнти, а також лід, що дає змогу створювати смачні страви з ніжною текстурою.
Кілька швидкостей і режим пульсації
Готуйте улюблені рецепти з найкращими результатами, вибираючи оптимальну потужність із 2 швидкостей і режим пульсації. Ви можете бути впевнені в тому, що процес подрібнення доставить вам задоволення й дасть чудовий результат.
Місткість 1.5 літра
Створюйте смачні корисні смузі та десерти для всієї родини або готуйте великі партії й заморожувати, щоб насолодитися потім, завдяки місткій скляній чаші на 1.5 літра.
Можливість миття в посудомийній машині спрощує очищення
Чашу та леза з нержавкої сталі можна мити в посудомийній машині. Леза також легко знімаються, що неабияк спрощує очищення та заощаджує ваш час.
| Комплектация | Блендер Чаша Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.5 x 19.6 x 19.5 см |
| Вага | 2.947 кг |
| Вага в упаковці | 3.085 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39.4 x 34 x 26.4 см |
| Додаткові характеристики | Чотири леза TruFlow® |
| Потужність, Вт | 500 |
| Об'єм, л | 1.5 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 1500 мл |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.