(0) |
| Габарити (ВхШхГ) | 41,5х22х19,5 см |
| Вага | 4.1 кг кг |
| Вага в упаковці | 4,5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40х31,5х24 см |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Місткість склянки | 1,8 мл |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.