(0) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 30 х 18 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Тип | Стаціонарний |
| Потужність, Вт | 500 |
| Об'єм, л | 1.5 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал чаші / склянки | Пластик |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.