Висока продуктивність
Потужний двигун 1400 Вт розвиває швидкість 32 000 об/хв, що забезпечує достатню потужність досягнення оптимальних результатів. У поєднанні з удосконаленою системою лез він легко подрібнює фрукти, овочі, горіхи, зернові і навіть кригу до отримання гладкої шовковистої текстури.
Створено для отримання поживних речовин
Швидко обертове 6-гранне лезо створює нерівномірне змішування, яке разом зі спеціально розробленим глечиком об'ємом 1,75 л виштовхує інгредієнти вниз. Він виготовлений із міцного сплаву нержавіючої сталі, що гарантує триваліший термін служби.
Ідеальні результати одним натисканням кнопки
Створюйте смузі, подрібнюйте лід, витягайте поживні речовини та використовуйте функцію автоматичного очищення – і все це одним натисканням кнопки. Насолоджуйтесь всім цим!
Подвійна гарантія безпеки
Запобіжне блокування гарантує, що блендер не включиться до того, як ви будете готові. Блендер працює тільки в тому випадку, якщо глечик правильно встановлений та зафіксований на підставі. Спеціальна технологія безпеки на кришці забезпечить високу та по-справжньому безпечну роботу.
Точне дозування
Зручна мірна склянка входить до складу кришки блендера. Він дозволяє точно дозувати інгредієнти, необхідні для приготування вашого улюбленого смузі.
Професійний зовнішній вигляд
Скляний глечик об'ємом 1,75 л має мірну розмітку, яка дозволить вам легко слідувати рецепту. Ви також точно знатимете, скільки напою ви готуєте. Глек (без леза) можна мити в посудомийній машині.
Інноваційна функція автоматичного очищення
Після використання налийте воду у скляний глечик та запустіть функцію автоматичного очищення. Після серії циклів глечик буде ідеально чистим. Жодного безладдя. Насолоджуйтесь приготованим смузі!
| Комплектация | Блендер Мірничок для води Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 42.3 х 22 х 21.5 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Вага в упаковці | 5.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Стаціонарний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 36 х 24.5 см |
| Додаткові характеристики | Гумові ніжки Легке очищення Безшумна робота Подрібнення сухих продуктів Пляшка і глечик "2 в 1" Матеріал ножа - високоякісне лезо з нержавіючої сталі Тип ножа подрібнювача - ефективний 6-лопасний ніж Тип двигуна - робота на змінному струмі (AC двигун) Мірні позначки на глечику і подрібнювачі для точного дозування Завдяки отвору для пиття у кришці пляшку можна використовувати як дорожну |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Об'єм, л | 1.75 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 1750 мл |
| Додаткові ємності | Стакан |
| Кількість обертів на хвилину | 32000 |
| Програми та функції | Для смузі Коління льоду |
| Матеріал чаші / склянки | Скло |
| Матеріал корпуса | Метал Пластик |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.