З блендером Infinyforce HB94L830 від Tefal розкриваєте свій творчий потенціал на кухні та відкрийте для себе ідеальне приготування страв легко та швидко. Ексклюзивна технологія лез Powelix Life забезпечує високоефективне змішування та неймовірно гладкі результати навіть для найтвердіших інгредієнтів у 3 рази швидше.
Швидке змішування
Потужність 1000 Вт у поєднанні з технологією лез Powelix Life збільшує потужність перемішування та підвищує продуктивність до 30 %.*
Чоппер XL
Ця насадка 5-в-1 змішує смузі, замішує легке тісто, подрібнює лід, подрібнює, подрібнює м'ясо та багато іншого - універсальна і має місткість 1 л.
Зручні аксесуари
Повний кулінарний набір для нескінченної творчості: компактна насадка-подрібнювач, насадка-вінчик та мірна склянка, які допоможуть у процесі приготування.
Довговічні леза
Довговічне титанове покриття Powelix Life продовжує термін служби лез вдвічі.**
**в порівнянні зі звичайними лезами Powelix.
Багатошвидкісний тригер
Легко досягніть бажаної текстури простим натисканням на тригер. Чим більше ви натискаєте, тим швидше ви змішуєте!
Легке очищення
Знімні частини, які можна мити в посудомийній машині, мають конструкцію, що легко розбирається, що дозволяє легко і просто їх мити.
Ремонтопридатність 15 років
Міцні, довговічні матеріали та довговічна конструкція, якість, підкріплена 15-річною гарантією ремонтопридатності.
| Комплектация | Блендер XL чоппер 1 л Мірна склянка 800 мл Міні-подрібнювач 500 мл Вінчик Насадка для подрібнення льоду Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 x 7 x 9.8 см |
| Вага | 2.01 кг |
| Вага в упаковці | 3.16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Заглибний |
| Серия | INFINY FORCE |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.8 х 44.4 x 15.3 см |
| Додаткові характеристики | Технологія POWELIX LIFE Ручка з м'яким покриттям |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Об'єм, л | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість склянки | 800 мл |
| Місткість міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки | Вінчик для збивання Мультиподрібнювач Міні-подрібнювач |
| Матеріал ніжки блендера | Метал |
| Додаткові ємності | Стакан Чаша подрібнювача |
| Програми та функції | Коління льоду |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.