(0) |
Нова сендвічниця-вафельниця-гриль 24540 3-в-1 від легендарного британського бренда Russell Hobbs — це оновлена і вдосконалена модель нашого абсолютного бестселера 22570-67 Fiesta 3-в-1.
У новій моделі відмітною рисою є більш глибокі форми пластин для приготування бутербродів — тепер у сендвічі можна класти ще більше начинки! А також ми вдосконалили антипригарне покриття пластин — що дасть Вам змогу користуватися приладом із комфортом ще довше.
Цей універсальний прилад легко трансформується в 3 прилади, бувши чудовим рішенням для швидкого приготування смачного та гарячого сніданку або ланчу. З її допомогою Ви можете з легкістю готувати хрусткі паніні, смачні бутерброди або випікати ароматні бельгійські вафлі.
Потужність приладу 750 Вт дає змогу швидко пропікати порції продуктів.
Три взаємозамінні змінні панелі з удосконаленим антипригарним покриттям, яке легко очищається, роблять догляд за приладом максимально простим. А термоізольовані ручки дають змогу безпечно відкривати прилад під час приготування, щоб контролювати готовність.
На прилад діє обмінна гарантія 2 роки + 1 за умови реєстрації на сайті виробника.
| Комплектация | Мультимейкер 3 різновиди пластин Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 10.5х23.2х25 см |
| Вага | 1.95 кг |
| Вага в упаковці | 2.28 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Мультимейкер |
| Додаткові характеристики | Делает 4 треугольных бутерброда Индикатор питания Термоизолированный корпус из пластика Может храниться в вертикальном положении Зажим-фиксатор |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 16.3х25.5х27 |
| Кількість випічки | 2 |
| Змінні пластини | Є |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Гриля Сендвічів Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Індикатор готовності Індикатор нагрівання Змінні пластини Можливість вертикального зберігання Ненагрівальна ручка |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.