(1) |
Вафельниця ECG S 1370 Waffle призначена для випікання 2 квадратних вафель.
Простий догляд завдяки антипригарному покриттю робочих поверхонь.
Переваги:
| Комплектация | Вафельница Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9 х 23 х 20 см |
| Вага | 1.55 кг |
| Вага в упаковці | 1.75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Вафельниця |
| Додаткові характеристики | Степень открытия: 95° Индикатор питания Отделение для хранения кабеля Блокировка против открытия |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 11 х 25 х 23 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість випічки | 2 |
| Змінні пластини | Є |
| Покриття пластин | Антипригарное |
| Матеріал пластин | Металл |
| Індикатор нагріву | Немає |
| Пластини для приготування | Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Немає |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Індикатор готовності Можливість вертикального зберігання Ненагрівальна ручка |
| Колір виробу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.