(0) |
Бутербродниця RSM112-B від компанії Rotex потужністю 750 Вт, має 1 відділення для випікання сендвічів та пластини для гриля. Теплоізоляційний корпус моделі обладнаний індикатором роботи, а для зручності є можливість вертикального зберігання й ручка, що не нагрівається.
| Комплектация | Бутербродниця Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 8 х 22.5 х 23 см |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Бутербродниця |
| Додаткові характеристики | Живлення - 220-240 В, 50 Гц Теплоізоляція корпусу |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 25 х 9.5 х 25 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість випічки | 1 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Гриля |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Індикатор готовності Індикатор нагрівання Можливість вертикального зберігання Ненагрівальна ручка |
| Кількість відділень | 1 |
| Регулювання температури | Немає |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.