(0) |
Мультимейкер Tefa Snack collection з 4 наборами знімних пластин. Багатофункціональний прилад для будь-яких бутербродів, вафель, тістечок. Пластини з антипригарною поверхнею, 4 набори знімних пластин (4 трикутні сендвічі, 2 вафлі, паніні-гриль, міні-кекси) зі спеціальними боксами для зберігання, індикатори ввімкнення й готовності, панелі можна мити в посудомийній машині, вертикальне зберігання й відсік для зберігання шнура, потужність 700 Вт.
| Комплектация | Мультимейкер 4 насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.5 x 25 x 27.5 см |
| Вага | 3.46 кг |
| Вага в упаковці | 5.345 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Мультимейкер |
| Додаткові характеристики | Робить 4 трикутні бутерброди Індикатор живлення Термоізольований корпус з пластику Може зберігатися у вертикальному положенні Затискач-фіксатор |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 20.3 x 33.2 x 36 |
| Сфера використання | Для дому |
| Змінні пластини | Є |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Матеріал пластин | Метал |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Гриля Мафінів Сендвічів Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Є |
| Додатково | Індикатор готовності Індикатор нагрівання Змінні пластини Можливість вертикального зберігання Ненагрівальна ручка |
| Колір виробу | Чорний + Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.