(0) |
Вафельниця Sea Breeze SB-0101 призначена для випікання 4 вафель.
Простий догляд завдяки антипригарному покриттю робочих поверхонь.
Переваги:
| Комплектация | Вафельниця Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 x 28 x 15 см |
| Вага | 2.75 кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вафельниця |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість випічки | 4 |
| Змінні пластини | Немає |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Індикатор нагріву | Є |
| Пластини для приготування | Товстих вафель |
| Індикатор готовності | Є |
| Здатна не нагріватися ручка | Є |
| Можливість вертикального зберігання | Немає |
| Додатково | Індикатор нагрівання Ненагрівальна ручка Регулювання температури |
| Регулювання температури | Є |
| Колір виробу | Чорний + Сріблястий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.